Firma Votum działa w województwach kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, łódzkim, mazowieckim i lubuskim. Zaczęliśmy działalność w 1994 roku. Od samych początków największą wartość „VOTUM” stanowią ludzie. To dzięki ich zaangażowaniu i podnoszeniu kwalifikacji firma dynamicznie się rozwinęła, nie poprzestając jednak na laurach. Część naszej kadry kierowniczej oraz pracownicy wywodzą się ze struktur policji, żandarmerii wojskowej, służb więziennictwa, co jest dla nas powodem do dumy.

W czasie ostatnich lat zwiększyła się liczba klientów, poszerzyła się oferta, zasięg naszej działalności, oraz przybyli nowi pracownicy. Doskonała znajomość „terenu” jak i nasze autorskie metody ochrony, pozwalają nam skutecznie rywalizować z silną konkurencją na terenie kraju. Nasza współpraca z Policją i Strażą Miejską w dużym stopniu zwiększa bezpieczeństwo każdego z obsługiwanych regionów!

ZAUFAJ NAM, BO...

Opieramy się tylko na kapitale polskim. Naszym klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Posiadamy wszelkie, niezbędne koncesje jako agencja ochrony, przygotowujemy plany ochrony oraz wdrażamy je do realizacji. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony osób i mienia na co składają się także projektowanie i montaż systemów sygnalizacji włamania oraz napadu. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziliśmy usługę systemu telewizji dozorowanej, znanej jako monitoring wizyjny.

POWIERZ NAM SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Wypracowane w czasie wielu lat działalności metody ochrony pozwalają nam chronić dobra każdego z klientów. Ich bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie dopuszczamy do włamań połączonych z kradzieżami, napadów oraz aktów wandalizmu. Doświadczenie nabyte w służbach mundurowych pozwala na profesjonalne przygotowywanie planów ochrony oraz realizację zadań z nich wynikających. Stworzyliśmy system organizacji pracy, w skład którego wchodzą:

  • Centrum monitorowania alarmów,
  • Współpraca z pracownikami zespołu natychmiastowego reagowania (grupy interwencyjne)
  • Współpraca z pracownikami ochrony fizycznej realizujących zadania na obiektach chronionych przez Agencję.
  • Monitoring Wizyjny – innowacyjna metoda całodobowej ochrony obiektów. Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy ją stosują.

Przekonaj się o jakości naszych usług i wypróbuj je już dziś!