Świadczymy usługi w zakresie dostaw oraz instalacji systemów telewizji przemysłowej CCTV dla podmiotów państwowych, ale i większych oraz mniejszych firm prywatnych o różnym charakterze. Doskonale znamy się na doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie video nadzoru. Dodatkowo, oferujemy usługi serwisowo-konserwacyjne systemów i elementów video nadzoru CCTV. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz długa list referencyjna to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Telewizję przemysłową CCTV instalujemy w oparciu o sprawdzone urządzenia renomowanych firm. W gronie zaufanych marek są tSamsung, Panasonic, Siemens, Bosch, Sanyo, Novus, Ganz, D-Max, e-Xalto.VIDEO NADZÓR, CZYLI MONITORING WIZYJNY

Jako jedna z nielicznych firm w województwie kujawsko-pomorskim i lubuskim stosujemy system telewizji dozorowej, wykorzystujący sieci LAN, WAN itp. do przesyłania obrazu z kamer do czynnego całodobowo Centrum Monitoringu. Systemy detekcji oraz funkcja sterowania kamerami obrotowymi (PTZ) ułatwiają pracę osobom sprawującym nadzór i pozwalają na wykrycie intruza, po czym następuje natychmiastowe wysłanie patrolu interwencyjnego. Zaletą systemu jest również możliwość samodzielnego sprawowania obserwacji obiektu np. przez właściciela. System umożliwia bowiem transmisję do tzw. klientów zdalnych.

Korzyści z monitoringu wizyjnego

 • wysokie bezpieczeństwo mienia firmy,
 • zdalna kontrola pracy pracowników,
 • szybkie wykrywanie sytuacji niebezpiecznych,
 • możliwość podglądu z każdego miejsca na świecie,
 • kontrolowanie obiektów podczas nieobecności pracowników,
 • możliwość zidentyfikowania osób w miejscach, do których nie powinny mieć dostępu,
 • obraz z kamer można wykorzystać w promocji firmy,
 • bezpośrednie i zdalne sterowanie,
 • redukcja etatowych pracowników ochrony,
 • zautomatyzowanie obiektu,
 • podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach niebezpiecznych, ale korzystnych geograficznie,
 • wykrywanie nieuczciwych praktyk pracowników, sprzedawców, klientów oraz dostawców
 • nagrany materiał może zostać wykorzystany jak dowód w przypadku kradzieży bądź wypadku.

APLIKACJA KLIENTA

Dostęp do bazy danych uzyskujemy w połączeniach wykorzystujących protokół TCP/IP. Pozwala to na zdalny monitoring zarówno sieci lokalnej LAN, jak i z każdego miejsca na świecie. Również aplikacja klienta również używa kompresji różnicowej, co pozwala na redukcję ilości przesyłanych danych w sieci LAN, a także sprawia, że obraz jest płynny i wysokojakościowy również przy gorszego typu połączeniach, jak np. Dial-Up (połączenie telefoniczne) i GPRS.

Aplikacja kliencka może działać na systemach operacyjnych Windows 98/2000/XP/Vista, ale i na przenośnych komputerach typu PocketPC (PDA) lub telefonach komórkowych, pracujących w oparciu o System Operacyjny np. typu Windows Mobile lub platformie SmartPhone. Aplikacja kliencka na telefony komórkowe i PocketPC pozwala na zdalny monitoring z dowolnego miejsca na ziemi. W takiej sytuacji, ochrona ma pełny dostęp na żywo do kamer stosując proste PDA z dostępem do sieci bezprzewodowej. Takie rozwiązanie pozwala na znaczny wzrost bezpieczeństwa, ale i zmniejszenie ilości strażników. Cyfrowy system rejestracji obrazu to rozwiązanie idealne do zdalnego monitoringu instalacji rozproszonych na dużym obszarze. Połączenie z aplikacją serwerową może być uzyskane zarówno przy wykorzystaniu technologii przewodowej, jak i bezprzewodowej, takiej jak GPRS/EDGE, wykorzystującej protokół TCP/IP. Aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na szybki i łatwy dostęp do obrazu „na żywo” z serwera VDRS, wykorzystując sieć operatora telefonii komórkowej. Archiwa i obraz „na żywo” mogą być przeglądane z każdego miejsca na ziemi na ekranie telefonu. Aplikacja klienta obsługuje telefony oparte na SymbianOS, PocketPC i Smartphone, Android.

Skorzystaj z monitoringu wizyjnego w miastach: Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Łowicz i zapewnij swoim obiektom maksymalną ochronę.